Kartvizit

KartvizitKartvizit

Bir meslek sahibiyseniz ilk tanışmalarda sizi muhatabınıza en iyi tanıtacak, size kurumsallık ve ciddiyet katacak en önemli şey kartvizit olacaktır. Eğer bir kartvizitiniz varsa  muhatabınız açısından ilk izlenim olarak iyi bir intiba bırakmış olursunuz.

Bir kartvizitinizin olması sizi temsil etmesi bakımından yeterli bir argüman olmayabilir. Mesleğinize uygun tasarlanmış bir kartvizit de önemlidir.

Bu yüzden kartvizit tasarımı her zaman grafikerler için önemli bir husustur. Mesleğinize göre semboller seçmek, iyi bir logo tasarımı ve iş yeri bilgilerinin açık ve net olması gibi birçok husus kartvizit tasarlama açısından önemlidir.

Her kartvizit aynı zamanda sizi temsil eden iyi bir reklam aracıdır da. Kartvizit üzerindeki sloganınız akılda kalıcı ve dikkat çekici olmalıdır. Alalında saygın bir firmanın basit bir kartvizit tasarımı ve ucuz bir kartvizit kullanması hiç de tavsiye edilecek bir durum değildir. Bu muhatabınızda kötü bir intibaa uyarabilir. Bu yüzden kartvizit bastırırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de mesleğe ve firmanızın değerine göre daha kaliteli bir kartvizit bastırmaktır.

Her mesleğin kendine göre öne çıkan sembolleri vardır. Bu sembollere uygun tasarım ve logo kullanmak da dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.

En ucuz kartvizit en kötü kartvizit değildir aslında. Tasarımı iyi olmayan bir kartvizit kötü kartvizittir.

Kartvizitmatbaa.net olarak siz değerli müşterilerimize her zaman işinde uzman grafikerler ile iyi bir kartvizit tasarımı sunmaktayız. Online olarak Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi ve istediğiniz tasarımı belirtmeniz yeterlidir. Grafikerlerimiz hayalinizdeki tasarımı hazırlayıp size ulaştırır.

Yine kartvizitmatbaa.net sitemizden en güzel kartvizit modelleri arasından seçim yapabilir, beğendiğiniz tasarımı bize iletebilirsiniz.

Please follow and like us:
0

Etiketler: , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir