KARTVİZİT

KARTVİZİT

İş hayatımızın çevre ile iletişiminde bizce en etkili araç olarak kartvizit öne çıkar. Kartvizit, hem siz hem de firmanız hakkında bir fikir edinmede önemli bir unsurdur. İyi bir logo iyi bir dizayn ve açık ve net adres bilgileri sizin müşteriyle bağlantı kurmanızda etkili olur. Tek yön kartvizit, çift yön kartvizit, kabartma laklı kartvizit, gofreli kartvizit, altın yaldız kartvizit, gümüş yaldız kartvizit, lensli kartvizit, şeffaf kartvizit gibi birçok farklı model arasından kendinize ve firmanıza yakışanı seçip istediğiniz özelliklerde bastırmak sizin elinizde. Karar veremiyorsanız grafikerlerimiz size danışmanlık yapıp seçim yapmanızda yardımcı olur.

KARTVİZİT TASARIM

İyi bir kartvizit tasarım olarak göze hitap eden, dikkat çekici aynı zamanda açık ve anlaşılır olandır. Bu yüzden ekibiniz iyi olmalı, kartvizit tasarlamanın inceliklerini bilmelidir. Hem görsel yeteneği hem de bakış açısı geniş olan bir grafikçi çok güzel tasarımlar elde eder.

Kartvizit matbaa olarak sizlere tecrübeli grafikerlerle alternatif kartvizit modelleri sunuyor, beğenebileceğiniz kartvizit tasarımları öneriyoruz.

Siz de kendinizi ve firmanız en iyi yansıtacak kartvizitler yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bir telefon veya whatsap ile bizimle iletişime geçebilir, kendinize yakışır kartvizit tasarımları hazırlatabilirsiniz. Çok büyük paralar ödemeden göz alıcı tasarımlar sizleri bekliyor.

Please follow and like us:
0

Etiketler: , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir